Extrusion High Density Cutom silikoonvaht Sponge Tube

1) Meie ettevõte on asutatud 2007. aastal, omab suurt kogemust tootmises. 2) Ostetud materjalidest saadud toode, töötlemine, montaaž, kvaliteedikontroll on range. 3) Meil on oma tootmisettevõte, tooted odavamad. 4) Ettevõttel on spetsialiseerunud tootmisliinid ja täiuslikud testimisvõimalused. 5) Meie teenindusvalem: hea kvaliteet, odav hind ja hea teenindus.
Räägime nüüd

Toote üksikasjad

Toote eelised

Toote pehmuse tõttu on paigaldamine lihtne ja mugav. Torude paigaldust saab paigaldada ja paigaldada koos. Toru saab lõigata ka pikisuunas ja seejärel liimida. Keeruliste osade, näiteks ventiilide, teeside ja küünarnukkide puhul võib toru lõigata. Pärast seda teostatakse liimimine erinevate kuju järgi, et tagada kogu süsteemi rangus, tagades seeläbi kogu süsteemi soojusisolatsiooni. Tänu siledale ja lamedale kummipinnale ning materjali suurepärasele toimivusele ei ole vaja lisada kaitsekihti aurutõkke kohta, mis vähendab konstruktsiooniprobleeme ja tagab välimuse ja sileduse. Kui seadmed või torujuhtmed on põhjalikult ümberehitatud, saab eemaldatud materjali sama tulemuslikkusega uuesti kasutada.


Rakendused

Kliimaseade, päikeseenergia, kodu vesi, gaasitoru jne.


Saadavus

Seejärel võtke meiega ühendust, pakkudes teile parima hinna.Välisläbimõõt (OD)


Sisemine läbimõõt (ID)mm

Tolli

mm

tolli

Min

5

0,197

3

0.118

Maks

80

3.150

50

1.9691

2

3

Hot Tags: ekstrusioon kõrge tihedusega cutom silikoon vaht käsn toru, Hiina, tootjad, tarnijad, tehase, kohandatud, valmistatud Hiinas \ t
Silikageeli vahu ekstrusioonitoru, mis on toote vahutamisprotsessi tõttu nii, et silikageeli vaht ekstrusioonitoruga kasutatakse soojuse säilitamist ja isolatsiooni.

Küsitlus

Ju gjithashtu mund të pëlqeni