Extrusion High Temperature silikoonist käsnriba

Meie silikoonist käsniribad sobivad ideaalselt kasutamiseks pehmet ja paindlikku materjali nõudvates rakendustes. Neil on ka suurepärane temperatuurivahemik ning hea süttivuskindlus.
Räägime nüüd

Toote üksikasjad

Meie silikoonist käsniribad sobivad ideaalselt kasutamiseks pehmet ja paindlikku materjali nõudvates rakendustes. Neil on ka suurepärane temperatuurivahemik ning hea süttivuskindlus. Saame tarnida ribasid laiusega 5 mm kuni 100 mm, paksusega vahemikus 1,5 mm kuni 15 mm. See toode on standardvarustuses saadaval 10 m pikkustes, suuremad suurused müüakse 2 x 5 m pikkustel.

Pehme ja sileda kihiga, meie silikoonist käsnribad on valmistatud suletud raku silikoonist käsnast. Suletud rakumaterjalid sisaldavad tuhandeid pisikesi, mis kõik on üksteisest suletud. See takistab õhu ja vedeliku materjali läbimist, andes sellele suurepärased tihendusomadused. Samuti muudab see materjali bakteritele ja hallitusele vastupidavaks, muutes ribad üldiselt hügieenilisemaks.

Meie silikoonist käsnribade teine oluline omadus on toodete suurepärane temperatuurivahemik. Meie ribad taluvad temperatuure kuni -60 ° C ja kuni 200 ° C. See muudab need väga mitmekülgseks ja suurendab ka toote üldist eluiga.

See toode vastab FAR 25 / JAR25 / CS 25 F lisa 1. osa punkti a alapunkti 1 alapunktile iv ja horisontaalsetele tuleohtlikkuse nõuetele.Põhijooned

· Kvaliteetne toode

· Suurepärane “kuju mälu”

· Lai töötamistemperatuur

· Head madalrõhu tihendusomadused

· Suudab tihendada muutuva laiusega lüngadele ja ebamugavale kujule

· Hea vastupidavus ilmastikutingimustele, UV- ja osoonikahjustustele

· Õhk ja veekindel

· Hea vastupidavuse omadused

· Lihtne lõigata ja kujundada

· Saadaval on kleepuv tagavõimalusKvaliteetne materjal

Valmistame silikoonist käsniribasid kvaliteetsest rakulistest materjalidest. See annab meie ribadele suurepärase vastupidavuse kummist silikoonile ja käsnale suurepärase tihendusomadusega. Silikoonil on lai temperatuurivahemik -60 ° C kuni 200 ° C. See võimaldab meie toodetel pakkuda püsivat jõudlust nii äärmuslikes kui ka külmades temperatuurides.

Silikoon tagab hea vastupidavuse ilmastikutingimustele, UV- ja osoonikahjustustele. See võimaldab hõlpsasti kasutada meie toodet erinevates sise- ja väliskeskkondades. Samuti parandab see oluliselt toote eluiga. Silikoon pakub ka vastupidavust paljudele tavapärastele puhastuskemikaalidele. Siiski ei sobi see kasutamiseks abrasiivsete kemikaalide või kütustega.Võimalikud rakendused

· Ahju ukse tihendid

· Keskkonnamärgised

· Vibratsiooni isolaatorid

· Jahutus- ja kütteseadmed

· Amortisaatorid

· Tihendid

· Pliidiplaadid

· Tulekindlad tihendid


BRP toodab laias valikus kummi- ja käsnribasid, mis sobivad peaaegu igale rakendusele. Meie sõbralik personal on käepärast, et tagada teile alati parim toode, mis vastab teie ainulaadsetele vajadustele.


123

Hot Tags: ekstrusioon kõrge temperatuuriga silikoonist käsnriba, Hiina, tootjad, tarnijad, tehas, kohandatud Hiinas

Küsitlus

Ju gjithashtu mund të pëlqeni