Pressitud varrukas silikoonkummist käsnaga

Pressitud varrukas silikoonkummist käsnaga

Silikoonkäsna juhe on valmistatud kvaliteetsest suletud rakuga käsnast, mis töötab laias temperatuurivahemikus -50 ° C kuni + 200 ° C.
Räägime nüüd

Toote üksikasjad

Silikoonist käsn toru

BRP tarnib laias valikus Ühendkuningriigis toodetud silikoonist käsna väljapressimist, et vastata arvukatele rakendustele ja konkreetsetele kliendi nõudmistele. Meie silikoonkäsnaekstrusioonid on saadaval erinevates värvitoonides ja tihedustes alates väga pehmest (10 naela / jalga) kuni väga tihedani (33 naela / jalga) ja neid saab konkreetse nõude täitmiseks isegi kohandada.

Lisaks torudele ja nöörile on meil võimalik pakkuda silikoonist käsna väljapressimist mitmesuguste profiilide ja värvidega, millest väike valik on sellel lehel. Need võivad olla lõigatud pikkusega, mähistena või ühendatud O-rõnga või pildiraami tihenditeks ja vajadusel kleepuvad. Saadaval on ka toidukvaliteediga ja metallist silikoonist käsna väljapressid.

Silikoonist käsnapressid pakuvad kõiki silikoonkummi suurepäraseid omadusi, suurepärast kuju mälu, vastupidavust ultraviolett- ja oksüdatsioonikindlusele, niiskuskindlust ja laia temperatuurivahemikku (-50 - + 200 ° C) ning lisaks ka võimalust kõverdada ümmargusi kurrutamata ja hakkama saada palju laiemat varieerumist täidetavate lünkade vahel.


Tooteinfo:

1) Vastab ROHS SGS-le.
1) temperatuurivahemik: -60 ~ + 250 ° C.
2) pikenemine: 250%.
3) Tihedus: 0,3 ~ 0,95 g / cm3.
4) Kõvadus: 5-60Shore A.
5) tõmbetugevus: 10-30psi.
6) Pikkus: saadaval olev pikkus.
7) Suurus: 1mm-100mm
8) värv: saadaval on mis tahes värv.
9) painduv, kaar- ja koroonakindel.
10) käsnkummist toru lai kasutamine keraamikas, portselanist potis, arvutis, spordivahendites, mänguasja elektroonilises kasutuses.

1

2

3

Hot Tags: silikoonkummist käsn pressitud varrukas, Hiina, tootjad, tarnijad, tehas, kohandatud, valmistatud Hiinas

Küsitlus

Ju gjithashtu mund të pëlqeni