Kõrgkvaliteediga meditsiiniline silikoonosa

Kõrgkvaliteediga meditsiiniline silikoonosa

Silikoonklaviatuur on paljude klaviatuuride keskne komponent. See määrab ära haptika, üldise optilise mulje ja kombatava tunde.
Räägime nüüd

Toote üksikasjad

Mis on meditsiiniline silikoon?

  • Meditsiiniline pikaajaline siirdatav silikoon, mis on ette nähtud kehas püsimiseks tavaliselt siirdatava seadme osana. See klass on menstruaaltopside ja toidukraamide jaoks üldiselt liiga kallis.

  • Meditsiini- ja tervishoiuklassi VI klassi silikoon, biosobivuse osas testitud. Meditsiiniklass VI on materjalivalik Casco Bay Moldingi menstruatsioonitopside, beebipudeliniplite, toiduga kokkupuutuva naha ja Scuba Athletic suutäide jaoks.

Nii meditsiinitervishoiu klassi VI klassi silikooni kui ka pikaajaliselt meditsiinilisi siirdatavaid silikoone peetakse toiduga kokkupuutel ohutuks. Mõlemad klassid on peaaegu alati LSR (vedelad silikoonkummid), mida tavaliselt töödeldakse survevalu abil.

Müügil on neli peamist silikoonitüüpi:

LSR - vedel silikoonkumm: LSR on mõeldud survevalu jaoks ja on peaaegu alati meditsiinilise kvaliteediga silikoon, mis tarnitakse töötlejatele kahes suletud trumlis või 40 naela. ämbrid. Ühel trummel / ämbril on katalüsaator, teisel - ristlinker. LSR-i eelisteks on see, et see pumbatakse otse trumlist / ämbrist vormimismasinasse, ilma et materjal muutuks, välja arvatud silikoonvärv, vähe või üldse mitte. Enamik meditsiinilisi osi on LSR.

HCR - kõrge konsistentsiga kautšuk: eelsegatud, mänguasjataoline, mis algab silikooni “põhivaruga”, seejärel lisatakse kahes valtsveskis silikooni alusmaterjalile katalüsaator ja täiteained / lisandid. Kui see samm on lõpule viidud, viiakse HCR pressimisvormi pressi (osade valmistamiseks) või ekstruuderisse (torude valmistamiseks).
HCR-i eeliseks on võimalus segada erinevaid lisandeid või täiteaineid, et muuta Silikooni füüsikalisi omadusi. See võib olla ka puuduseks, kui lisandi täiteaine koguseid ja koostisosi ei jagata lõpptarbijale. Samuti on ahvatlev kasutada täiendavat täiteainet (täiteaine on silikoonist alus palju odavam), et sama osa silikoonist alusmaterjaliga rohkem osi valmistada. Tihti on täiteaine kohta käepaelad, laste mänguasjad ja isegi menstruaaltopsid, mis venitades muutuvad valgeks. HCR võib olla plaatina, peroksiidi või tina kõvendamissüsteem, lisateavet kõvendamissüsteemide kohta leiate allpool.

FSR-fluorosilikoonkumm: tulekindel, pidurivedelikukindel silikoon, mida kasutatakse enamasti autotööstuses.

RTV - toatemperatuuril vulkaniseeriv silikoon: RTV tahkestub või vulkaniseerub toatemperatuuril. Seda kasutatakse prototüüpide osades. Sellesse kategooriasse kuuluvad silikoonist tihendid.

1

2

3

Hot Tags: kõrge qulity meditsiinilise silikooni osa, Hiina, tootjad, tarnijad, tehas, kohandatud, valmistatud Hiinas

Küsitlus

Ju gjithashtu mund të pëlqeni