Meditsiinitööstuse meditsiinilise klassi punane silikoonkummi osa 60-65 Shore A-s

Meditsiinitööstuse meditsiinilise klassi punane silikoonkummi osa 60-65 Shore A-s

Meditsiinilise silikoonkummist materjali omadused: imporditud meditsiinilise silikoonkummist tooraine, vertikaalse ekstrusiooni plaatina vulkaniseerimise vormimine, toote sisemine õõnsus on sile, standardne, ühtlane seina paksus, kõrge vastupidavus, kõrge vastupidavus rebenditele, kollasuseta, eraldamata, mürgine ja maitsetu, ei plastifikaatorit, normaalset elu rohkem kui 10 aastat. Meditsiinilise kvaliteediga silikoonkummist on suurepärane füüsiline tegevusetus, mis ei kahjusta inimese kudesid. Pärast inimkudedesse sisenemist ei põhjusta see võõrkeha reaktsiooni ja ei põhjusta ümbritsevate kudede põletikku. Kõrge tõmbetugevus, kõrge rebimistugevus, madal lühenemiskiirus, hea vastupidavus; kõrge ja madala temperatuuri funktsioon on tugev, kõrge temperatuuriga ei tule kuju, madal temperatuur ei käivitu, samuti ei juhtu lagunemine kahjulik materjal, füsioloogiline vale on laisk, hea vastupanu bioloogilisele vananemisele.
Räägime nüüd

Toote üksikasjad

Tootekirjeldus

Meditsiinilise silikoonkummist materjali omadused: imporditud meditsiinilise silikoonkummist tooraine, vertikaalse ekstrusiooni plaatina vulkaniseerimise vormimine, toote sisemine õõnsus on sile, standardne, ühtlane seina paksus, kõrge vastupidavus, kõrge vastupidavus rebimisele, kollasus, eraldatuseta, toksiline ja maitsetu, ei plastifikaatorit, normaalset elu rohkem kui 10 aastat.

Meditsiinilise kvaliteediga silikoonkummist on suurepärane füüsiline tegevusetus, mis ei kahjusta inimese kudesid. Pärast inimkudedesse sisenemist ei põhjusta see võõrkeha reaktsiooni ja ei põhjusta ümbritsevate kudede põletikku. Kõrge tõmbetugevus, kõrge rebimistugevus, madal lühenemiskiirus, hea vastupidavus; kõrge ja madala temperatuuri funktsioon on tugev, kõrge temperatuuriga ei tule kuju, madal temperatuur ei käivitu, samuti ei juhtu lagunemine kahjulik materjal, füsioloogiline vale on laisk, hea vastupanu bioloogilisele vananemisele.


1

2

3


Hot Tags: meditsiinilise klassi punane silikoonkummist osa 60-65 kaldal a meditsiinitööstuses, Hiinas, tootjates, tarnijates, tehases, kohandatud Hiinas.

Küsitlus

Ju gjithashtu mund të pëlqeni