Isemääriv silikoonkumm

BRP valmistab meie lõõtsa kasutades mitmesuguseid meetodeid, et toota kauakestvaid ja kvaliteetseid tooteid erineva suuruse, kuju ja konfiguratsiooniga. Sissepritse-, ülekande- ja survevormimine - osi saab valmistada erineva seinapaksuse, kuju, suurusega ja kasutada laia ...
Räägime nüüd

Toote üksikasjad

Tootekirjeldus


Tervishoiualaste rakenduste jaoks välja töötatud isemäärduv silikoonkumm. Silikoonmaterjalide pakkuja on võtnud kasutusele uue isemäärduva vedela silikoonkummi perekonna. Materjali kasutajad näevad kõvenenud elastomeeri pinnale silikoonvedelikku; see iseõlituv tehnoloogia on osaliselt loodud selleks, et vältida vulkaniseeritud silikoonpindade üksteise külge kleepumist, on saadaval erinevates määrdeaine kontsentratsioonides, Shore-A duromeetritega vahemikus 15 kuni 60.

Toote rakendus

Sellel on head füüsikalised omadused ja töödeldatavus ning see on rakendatav mitmesuguste silikoonkummist ühenduste, tihenduselementide ja seibide jaoks, mis vajavad vormimisprotsessis ise määrduvaid omadusi, ning seda kasutatakse laialdaselt masinatööstuses, autotööstuses ja kosmosetööstuses.

Meie teenus

1 、 OEM-suurus, mis sobib klientidele' nõue

2 、 Teie valitud kõvadus

3 available Saadaval on mitu värvi

4 、 Kohandatud logo aktsepteeritakse (graveeritud& reljeefne)

5 、 Suures koguses tellimust on võimalik täita

6 、 Range kvaliteedikontrolli süsteem

1

2

3


Hot Tags: isemääretav silikoonkumm, Hiina, tootjad, tarnijad, tehas, kohandatud, valmistatud Hiinas

Küsitlus

Ju gjithashtu mund të pëlqeni