Valatud PTFE osad

BRP valmistab meie lõõtsa kasutades mitmesuguseid meetodeid, et toota kauakestvaid ja kvaliteetseid tooteid erineva suuruse, kuju ja konfiguratsiooniga. Sissepritse-, ülekande- ja survevormimine - osi saab valmistada erineva seinapaksuse, kuju, suurusega ja kasutada laia ...
Räägime nüüd

Toote üksikasjad

Tootekirjeldus


BRP pakub automaatseid PTFE survevaluseadmeid, kohandatud CNC-töötlemist ja PCTFE-vormistusteenuseid paljudes tööstusharudes ja rakendustes. APT masinatel on suured kogemused paljude PTFE (polütetrafluoroetüleen) klasside ja PTFE ühendite, PCTFE ning kõrgtehnoloogiliste plastidega, sealhulgas Torlon® PAI, PEEK, ULTEM® PEI, Acetal Delrin® UHMW PE, Nylon ja muude plastikklaasidega .

Toote rakendus

PTFE detaili kujundamine ja tehniline abi - saame aidata teil detailide joonise või kontseptsiooni viimistleda osadeks, mille saame teile teha. Eelistame tsiteerida teie täielikult mõõdetud joonist (PDF-id töötavad hästi). Mõistame, et mõned kliendid, näiteks ülikoolid ja laborid, vajavad abi. APT töötab nii 2D kui ka 3D CAD tööriistadega (AutoCAD LT® ja SolidWorks®). Kasutage meie vormi Taotle pakkumist ” või saatke meile oma joonis või visand ja tehnilised andmed e-postiga.

  Meie teenus

  1 、 OEM suurus, mis sobib klientide nõudmistega

  2 Teie valitud kõvadus

  3 available Saadaval on mitu värvi

  4 Kohandatud logo aktsepteerimine (graveeritud ja reljeefne)

  5 、 Suures koguses tellimust on võimalik täita

  6 trict Range kvaliteedikontrollisüsteem

  1

  2

  3


Hot Tags: vormitud ptfe osad, Hiina, tootjad, tarnijad, tehas, kohandatud, valmistatud Hiinas

Küsitlus

Ju gjithashtu mund të pëlqeni