Nailonist töödeldavad osad

BRP valmistab meie lõõtsa kasutades mitmesuguseid meetodeid, et toota kauakestvaid ja kvaliteetseid tooteid erineva suuruse, kuju ja konfiguratsiooniga. Sissepritse-, ülekande- ja survevormimine - osi saab valmistada erineva seinapaksuse, kuju, suurusega ja kasutada laia ...
Räägime nüüd

Toote üksikasjad

Tootekirjeldus

Nailon asendab sageli pronksi, messingit, terast, alumiiniumi ja mitut muud metalli, aga ka mitut tüüpi plasti, kummi ja puitu. See on üks populaarsemaid polümeere, mida kasutatakse tööstuslike osade jaoks, kuna neid saab täpselt töödelda väikseimate tolerantside järgi. See on suhteliselt odav plastik, mis sobib suurepäraselt osadeks, mis vajavad suurt survetugevust. Ehkki see on odavam kui teised plastmaterjalid, näiteks PEEK ja PTFE, on nailon tugev materjal, mis loob kvaliteetseid osi.

Nailoniga töödeldud osade eelised:

  • Suur isolatsioonikogus ja vastupidavus korrosioonile, löökidele ja hõõrdumisele.

  • Nailon on kergem, tugevam ja pakub suurt kulumiskindlust, pakkudes pikema kulumisega töödeldavaid osi, mis vajavad vähem hooldust kui metall.

  • Nailon on ideaalne tulekindlate esemete tootmiseks, kuna see sulab MITTE põleda.

  • Suur tõmbetugevus ja elastsusmoodul.

Toote rakendus

Nailondetailide valmistamiseks kasutatakse mitmesuguseid plasti. Näiteks Acetalit saab kasutada vastupidavuse suurendamiseks, minimeerides samal ajal vee imendumist. Riistvara elementide vastupidavuse suurendamiseks kasutatakse polüvinüülkloriidi või PVC-d. Polüpropüleen seevastu aitab suurendada nii vastupidavust kui ka tugevust. Nailoni tootmisprotsesside tüüp võib olla CNC-töötlus, automaatne kruvitöötlus ja vormimine.

Seda tüüpi nailonit kasutatakse sageli elektroonikas, telekommunikatsioonis, arvutites ja autotööstuses.

Meie teenus

1 、 OEM suurus, mis sobib klientide nõudmistega

2 Teie valitud kõvadus

3 available Saadaval on mitu värvi

4 Kohandatud logo aktsepteerimine (graveeritud ja reljeefne)

5 、 Suures koguses tellimust on võimalik täita

6 trict Range kvaliteedikontrollisüsteem

1

2

3

Hot Tags: nailonist töödeldud osad, Hiina, tootjad, tarnijad, tehas, kohandatud, valmistatud Hiinas

Küsitlus

Ju gjithashtu mund të pëlqeni