PTFE osade CNC töötlemine

BRP valmistab meie lõõtsa kasutades mitmesuguseid meetodeid, et toota kauakestvaid ja kvaliteetseid tooteid erineva suuruse, kuju ja konfiguratsiooniga. Sissepritse-, ülekande- ja survevormimine - osi saab valmistada erineva seinapaksuse, kuju, suurusega ja kasutada laia ...
Räägime nüüd

Toote üksikasjad

Tootekirjeldus


PTFE-d nimetatakse meie elus tavaliselt mittenakkuvaks katteks või hõlpsasti puhastatavaks materjaliks, seega on see lahendanud mõned probleemid keemia-, nafta-, farmaatsia- ja muudes valdkondades. Ja nüüd kui üks eriline insenerplast, mida on tundnud ja rakendanud üha enam inimesi.

Ühe professionaalse CNC mehaanilise töötlemise teenusmaterjalina ei saa Creatingway mitte ainult tavaliste insener-plastosade, vaid ka spetsiaalsete plastdetailide töötlemist. Näiteks: PTFE, nailon, pleksiklaasist osad jne. Täna arutame lähemalt “PTFE CNC-töötlusdetailid”.

Toote rakendus

Mis on PTFE osade CNC mehaanilise töötlemise märgid?
PTFE-l on happevastase, leelisekindluse ja mitmesuguste orgaaniliste lahustite omadused ning see on kõigis lahustites raskesti lahustuv. Ja PTFE-l on ka kõrge temperatuuritaluvus, madal hõõrdetegur, nii et seda saab kasutada määrdeainena ja saada ka ideaalseks katteks veetoru sisemise kihi hõlpsaks puhastamiseks.

  Meie teenus

  1 、 OEM suurus, mis sobib klientide nõudmistega

  2 Teie valitud kõvadus

  3 available Saadaval on mitu värvi

  4 Kohandatud logo aktsepteerimine (graveeritud ja reljeefne)

  5 、 Suures koguses tellimust on võimalik täita

  6 trict Range kvaliteedikontrollisüsteem

  1

  2

  3


Hot Tags: PTFE osad CNC mehaaniline, Hiina, tootjad, tarnijad, tehas, kohandatud, valmistatud Hiinas

Küsitlus

Ju gjithashtu mund të pëlqeni